Купить холодильное оборудование для Вашего бизнеса

ООО «Косей» занимается не только продажей, но и проектированием всевозможных систем, обеспечивающих хранение всевозможных продуктов и прочих товаров.

Мы предлагаем готовые решения

В своей работе мы исходим из понимания того, что каждый успешный бизнес уникален. Именно отличие от других, умение найти в бизнесе свою «изюминку» обеспечивает преимущества, позволяющие опередить конкурентов. Уникальный бизнес требует нестандартных решений и в плане обеспечения его оборудованием. Предлагая холодильное оборудование в Киеве и по всей стране, мы готовы и просто продать готовые холодильные камеры и другие устройства. Но в приоритете — проектирование нестандартных решений, идеально соответствующих потребностям наших клиентов и условиям их бизнеса. Создаваемое нами промышленное холодильное оборудование не имеет аналогов.

Холодильное оборудование в Украине с использованием лучших комплектующих

Малейший сбой в работе охладительных систем чреват огромными потерями, поэтому все проектируемые нами решения имеют большой запас надежности. Для этого мы выбираем комплектующие только лучших компаний с мировым именем, таких как:

 • Тechno-B;
 •  Zanotti;
 •  Alfa Laval;
 •  GEA Kuba;
 •  Guntner;
 • Bitzer;
 • Bock;
 • Frascold:
 • Copeland;
 • Danfoss;
 • WTK, Castel;
 • Carel, Dixell,
 • Alco Controls идр.

Сервис

Создавая нестандартное промышленное холодильное оборудование, оставить наших клиентов один наедине со сложными системами мы не можем, требующими постоянного сервиса. Поэтому организовано полное гарантийное и постгарантийное обслуживание. Таким образом, специалисты ООО «Косей» берут на себя все заботы по обеспечению температурной безопасности Вашего бизнеса.

Холодильне обладнання

Холодильне обладнання

ТОВ «Косей» - це компанія з виконання проектування, оснащення та продажу холодильного обладнання - камер заморозки, охолодження і зберігання продуктів.

Ми надаємо сучасні технології зберігання будь-яких видів товарів і продукції: заморозка, шокова заморозка, камери сушіння і дозрівання, квіткові камери, системи охолодження, конденсатори, компресори.

На сьогоднішній день промислове холодильне обладнання є важливим компонентом в оснащенні холодильного складу, магазину або будь-якого промислового об'єкта. Підприємства, що мають справу з продуктами, які потребують заморожуванню або зберіганні при низькій температурі, не можуть обійтися без спеціального обладнання.

В наших проектах ми використовуємо і пропонуємо широкий вибір компонентів тільки провідних європейських виробників комплектуючих, таких, як Тechno-B, Zanotti, Alfa Laval, GEA Kuba, Guntner, Bitzer, Bock, Frascold, Copeland, Danfoss, WTK, Castel, Carel, Dixell, Alco Controls та ін.

Не дивлячись на те, що фірма «Косей» з'явилася на ринку в Києві відносно недавно, ми зарекомендували себе як успішна, надійна і надає якісні послуги компанія. У перебігу цих років ми підтримуємо високі стандарти якості з надання та виконання різних послуг.

У нас ви можете не тільки купити, ми також допоможемо підібрати, спроектувати і встановити оптимальне холодильне обладнання, залежно від температурного режиму і рівня вологості в приміщенні.

Ми реалізуємо проекти для м'ясо- і молоко заводів, ресторанів, підприємств торгівлі тощо Наша компанія є не тільки постачальником, але і займається установкою і ремонтом засобів для зберігання. Тому наші фахівці готові забезпечити повний сервіс, незалежно від року випуску і місця його розташування.

Придбати нашу продукцію можливо в Києві і по всій Україні.

Новини
12/05/2017

З березня 2017года, кулінарна родзинка Закарпаття - торт «Ужгород» заморожується в камері, повністю спроектованої і виробленої нашими фахівцями.

27/02/2015

25 - 27 лютого 2015 в Києві відбулася 14-а спеціалізована виставка технологій промислового холодопостачання.

26/02/2015

26.02.2015 року були завершені роботи з поставки та монтажу камери для експозиції квітів ARN flowers в магазині Камелія в житловому будинку по вул. Щербакова, 52.

Клієнти компанії "Kosei"

Left ArrowRight Arrow