Холодильне обладнання

Холодильне обладнання

ТОВ «Косей» - це компанія з виконання проектування, оснащення та продажу холодильного обладнання - камер заморозки, охолодження і зберігання продуктів.

Ми надаємо сучасні технології зберігання будь-яких видів товарів і продукції: заморозка, шокова заморозка, камери сушіння і дозрівання, квіткові камери, системи охолодження, конденсатори, компресори.

На сьогоднішній день промислове холодильне обладнання є важливим компонентом в оснащенні холодильного складу, магазину або будь-якого промислового об'єкта. Підприємства, що мають справу з продуктами, які потребують заморожуванню або зберіганні при низькій температурі, не можуть обійтися без спеціального обладнання.

В наших проектах ми використовуємо і пропонуємо широкий вибір компонентів тільки провідних європейських виробників комплектуючих, таких, як Тechno-B, Zanotti, Alfa Laval, GEA Kuba, Guntner, Bitzer, Bock, Frascold, Copeland, Danfoss, WTK, Castel, Carel, Dixell, Alco Controls та ін.

Не дивлячись на те, що фірма «Косей» з'явилася на ринку в Києві відносно недавно, ми зарекомендували себе як успішна, надійна і надає якісні послуги компанія. У перебігу цих років ми підтримуємо високі стандарти якості з надання та виконання різних послуг.

У нас ви можете не тільки купити, ми також допоможемо підібрати, спроектувати і встановити оптимальне холодильне обладнання, залежно від температурного режиму і рівня вологості в приміщенні.

Ми реалізуємо проекти для м'ясо- і молоко заводів, ресторанів, підприємств торгівлі тощо Наша компанія є не тільки постачальником, але і займається установкою і ремонтом засобів для зберігання. Тому наші фахівці готові забезпечити повний сервіс, незалежно від року випуску і місця його розташування.

Придбати нашу продукцію можливо в Києві і по всій Україні.

Новини
12/05/2017

З березня 2017года, кулінарна родзинка Закарпаття - торт «Ужгород» заморожується в камері, повністю спроектованої і виробленої нашими фахівцями.

27/02/2015

25 - 27 лютого 2015 в Києві відбулася 14-а спеціалізована виставка технологій промислового холодопостачання.

26/02/2015

26.02.2015 року були завершені роботи з поставки та монтажу камери для експозиції квітів ARN flowers в магазині Камелія в житловому будинку по вул. Щербакова, 52.

Клієнти компанії "Kosei"

Left ArrowRight Arrow