You are here

Комплексные решения холодильного оборудования

Ми допоможемо Вам зробити продукт якісним, максимально зберегти його корисні властивості та продовжити термін вживання. 14 днів - і ми виготовимо холодильне обладнання за вашими індивідуальними вимогами.

Охолодження продукції є однією з найпоширеніших завдань в хлібобулочній та кондитерській промисловості. Воно може продовжити термін зберігання таких виробів до 15 діб, при цьому абсолютно не впливаючи на їх смакові якості. У компанії «Косей» знають як правильно охолоджувати один з найулюбленіших продуктів у всьому світі. Ми спроектуємо та підберемо холодильний агрегат виключно під вимоги вашого підприємства.

Дотримання правильних температурних режимів - головний аспект при виробництві та зберіганні молочних продуктів. Компанія «Косей» пропонує найбільш оптимальні технологічні рішення з холодопостачання при первинній обробці молока, виробництві цільномолочної продукції та зберіганні готового продукту.

Постачальники та виробники рибної продукції обізнані з високими вимогами щодо герметичності холодильних камер. Оскільки одним з найважливіших елементів, який відповідає за збереження стабільної температури – є холодильні камери. Компанія «Косей» виготовляє їх із сендвіч-панелей, які мають високі теплоізоляційні характеристики та оснащує високопродуктивними компресорно-конденсаторними агрегатами.
Обслуговування подібних холодильних камер не вимагає великої кількості персоналу, а управління та контроль може здійснюватися з єдиного пульта.

Компанія «Косей» має багатий досвід у розрахунку, підборці та постачанні холодильного обладнання для овоче- та фруктосховищ. Ми застосовуємо у своїй роботі унікальні технологічні рішення для зберігання різних типів овочевої продукції (морква, капуста, картопля, цибуля, буряк) та фруктів.

Охолодження - ефективний спосіб уповільнення старіння кольорів. Адже зниження температури зменшує їх дихання. У компанії «Косей» знають, що для квітів особливо важливо забезпечити необхідні температурно-вологі умови відразу після їх зрізання. Тому ми виготовляємо камери зберігання і демонстрації квітів з надійних матеріалів і комплектуючих.