You are here

Зберігання хліба

Охолодження продукції є однією з найпоширеніших завдань в хлібобулочній та кондитерській промисловості. Воно може продовжити термін зберігання таких виробів до 15 діб, при цьому абсолютно не впливаючи на їх смакові якості. У компанії «Косей» знають як правильно охолоджувати один з найулюбленіших продуктів у всьому світі. Ми спроектуємо та підберемо холодильний агрегат виключно під вимоги вашого підприємства.

З нами Ви здійсните:

 • будівництво камер зберігання продукції;
 • розрахунок і постачання всього холодильного обладнання;
 • монтаж тунелів шокової заморозки;
 • виробництво камер шокової заморозки;
 • розрахунок і монтаж спеціалізованого обладнання;
 • підбір якісних комплектуючих холодильних агрегатів від провідних виробників: Techno-B, Zanotti, Alfa Laval, GEA Küba, Güntner, Bitzer, Bock, Frascold, Copeland, Danfoss, WTK, Castel, Carel, Dixell, Alco Controls та ін.

Наші партнери: 

 • ТОВ «Кондитерський дім «Шантиль», 
 • ТОВ «Маїс 28», 
 • ТОВ Торговий дім «Левада», 
 • ТОВ «Федец фемелі Бейкері», 
 • ТОВ «Арго Трейд»

Термін установки холодильної камери - 15 днів!

Холодильні агрегати компанії «Косей» відповідають усім вимогам і нормам, які монтуються на базі високоякісного холодильного обладнання і мають гарантію 2 роки.

Детальніше про особливості охолодження хлібобулочних виробів.

Існує два основних способи заморозки хліба.

Перший - заморозка недовипечених виробів, процес приготування яких перерваний до готовності. Хліб випікають до готовності на 70-95%. Потім його піддають "глибинній" заморозці в спеціальних морозильних камерах, куди він надходить по конвеєру або на візках. Температура в таких камерах опускається до -35, -40 ◦С. Потім хліб пакується в "нульовій" камері (температура 0 ◦С) та відправляється до морозильної камери, де зберігається при -18 ◦С. Для кінцевого приготування продукції потрібно вийняти хліб з морозильної камери, розморозити протягом 10-15 хв., Потім помістити його в пароконвектомат на 10-30 хв. (час залежить від обсягу виробу - булочки випікаються протягом приблизно 10 хв., великі хлібини - довше). І все ж таки, свіжий гарячий хліб готовий до вживання. Останнє ноу-хау у виробництві заморожених хлібобулочних виробів - це випічка хлібних заготівель без попереднього розморожування, що ще більше спрощує процес приготування продукції.

Другий спосіб - це заморозка тестових заготовок, яка має дв істотні відмінності. Перша полягає в тому, що хліб заморожують сирим, без попередньої часткової випічки (методи заморозки і зберігання ідентичні). Друга відмінність криється в приготуванні, яке проходить наступним чином: хліб виймають з морозильної камери і дають йому відтанути протягом 30 хв., потім поміщають до шафи на 2-4 ч., де він "підходить" при + 20-25 ◦С і вологості 70-75%. Після цього хліб випікається близько 10-25 хв. у пароконвектоматі.

Найбільш ефективним вирішенням завдання заморозки хлібобулочних і кондитерських виробів є використання:

 • Спіральних тунелів шокової заморозки;
 • Камер шокової заморозки з візками;

Спіральний тунель для промислових процесів виробництва використовується при високій продуктивності, гарантує економію простору, низьку витрату енергії та бездоганну гігієну.

Камера шокової заморозки з візками, на відміну від спірального тунелю, економічна не механізована установка дозволяє обробляти невеликі та середні обсяги продукції.

Компанія «Косей» пропонує найбільш оптимальні технологічні рішення з холодопостачання хлібобулочної та кондитерської промисловості. Ми прорахуємо і виготовимо холодильний агрегат за вашими вимогами максимум за 15 днів.