You are here

Зберігання квітів

Охолодження - ефективний спосіб уповільнення старіння кольорів. Адже зниження температури зменшує їх дихання. У компанії «Косей» знають, що для квітів особливо важливо забезпечити необхідні температурно-вологі умови відразу після їх зрізання. Тому ми виготовляємо камери зберігання і демонстрації квітів з надійних матеріалів і комплектуючих. Наше холодильне обладнання допоможе зберегти свіжість і красу Ваших квітів

Ми здійснюємо:

 • будівництво холодильних камер;
 • розрахунок і постачання всього холодильного обладнання від провідних фірм-виробників: Techno-B, Zanotti, Lu Ve, GEA Küba, Güntner, Bitzer, Bock, Frascold, Copeland, Danfoss, Castel, Carel, Dixell, Alco Controls та ін .;
 • поставку та монтаж експозиційних камер-вітрин, обладнаних холодильними агрегатами.

Ми гарантуємо, що встановимо якісний холодильний агрегат за вашими індивідуальними вимогами максимум за 15 днів!

Наші партнери:

 • ТОВ «Піонтекс»;
 • ТОВ «Оформлювач»;
 • ТМ «Камелія»;
 • ТМ «Квіткова Галявина»;
 • ТОВ «Екзотик-Флора»,
 • а також приватні підприємці.

КАМЕРИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ КВІТІВ:

Хіт вітрин - ARN Flowers

ARN Flowers - це серія холодильних камер для зберігання квітів. Подібні камери можуть бути практично будь-яких форм і розмірів, мати орні або відкатні двері, а також двері з автоматичним відкриттям.

ARN Flowers виконуються з сендвіч-панелей з поліуретановим наповнювачем. Одна або кілька стін такої камери можуть бути виконані з склопакетів для демонстрації зрізаних квітів. Виходить красива вітрина-холодильник.

Переваги камер ARN Flowers:

 • велика механічна зносостійкість.
 • високі теплоізоляційні властивості.
 • простий і швидкий монтаж/демонтаж.
 • низька вартість у порівнянні з класичними методами будівництва.

Робота ARN Flowers заснована на принципі постійної вентиляції повітря в камері через "Вузол обробки повітря". Контроль параметрів камери здійснюється за допомогою пульта управління з програмним забезпеченням. Так оператор може легко контролювати всю систему, регулювати температуру і встановлювати параметри роботи.

Холодильні агрегати компанії «Косей» відповідають всім вимогам і нормам, які монтуються на базі високоякісного холодильного обладнання і мають гарантію 2 роки.

Детальніше про особливості зберігання квітів.

Підтримка оптимальної температури при зберіганні впливає на якість і тривалість життя квітки.

Зберігання квітів проводиться в охолоджуваних приміщеннях (камерах зберігання квітів) при температурі + 2 ... + 7 °С. При цьому, як правило, квіти упаковані в коробки та можуть зберігатися досить тривалий час. Такі камери використовують в основному оптовики або великі магазини. Камера монтується з сендвіч-панелей, а в якості холодильного обладнання застосовується компресорно-конденсаторні агрегати і повітроохолоджувачі.

У випадках, коли квіткові букети виставляються для демонстрації у скляних вітринах - діапазон температури налаштовується від +3 до +7 °С у залежності від видів квітів і упаковки. Як правило, такі камери-вітрини частково складаються з склопакетів і мають скляні двері для входу продавця-флориста. Двері можуть бути як автоматичними, так і з ручним відкриванням.

Фахівці компанії «Косей» допоможуть підібрати, виготовити і встановити камеру зберігання і демонстрації для будь-яких видів квітів. Ми забезпечимо високу якість і тривалий термін служби.