You are here

Зберігання морепродуктів

Постачальники та виробники рибної продукції обізнані з високими вимогами щодо герметичності холодильних камер. Оскільки одним з найважливіших елементів, який відповідає за збереження стабільної температури – є холодильні камери. Компанія «Косей» виготовляє їх із сендвіч-панелей, які мають високі теплоізоляційні характеристики та оснащує високопродуктивними компресорно-конденсаторними агрегатами.

Обслуговування подібних холодильних камер не вимагає великої кількості персоналу, а управління та контроль може здійснюватися з єдиного пульта.

14 днів - і надійний холодильний агрегат з гарантією 2 роки у Вас на підприємстві.

Ми здійснюємо:

 • Будівництво камер зберігання продукції, включаючи розрахунок і постачання всього холодильного обладнання;
 • підбір якісних комплектуючих холодильних камер від провідних виробників: Techno-B, Zanotti, Alfa Laval, GEA Küba, Güntner, Bitzer, Bock, Frascold, Copeland, Danfoss, WTK, Castel, Carel, Dixell, Alco Controls та ін .;
 • Поставку та монтаж обладнання для заморозки продукції;
 • Поставку льодогенераторів;
 • Оснащення виробничих приміщень кліматичним обладнанням.

Наші партнери:

 • логістичний центр «Глобал Фіш»;
 • дистриб'юторські компанії ТОВ «Асортимент»;
 • ТОВ «Фрозен Фріо»;
 • мережі супермаркетів «ЕкоМаркет»;
 • «Кумушка»;
 • фрешмаркет «Брусничка».

Холодильні агрегати компанії «Косей» відповідають усім вимогам і нормам, які монтуються на базі високоякісного холодильного обладнання та мають гарантію 2 роки.

Детальніше про способи заморозки морепродуктів:

Холодильне обладнання в рибній промисловості будується за принципом безперервності холодильного ланцюга. Це означає, що харчові продукти від моменту заготівлі сировини до надходження безпосередньо до споживача перебувають під безперервним впливом холоду.

Виділяють такі способи охолодження риби:

 1. Охолодження холодною морською водою (іммерсійне охолодження) дозволяє досягти ефективного збереження якості риби. Однак при тривалому (понад добу) зберіганні в морській воді спостерігається набухання покривних тканин, у результаті чого шкірка риби стає нестійкою до механічних і теплових впливів.
 2. Охолодження риби льодосоляною сумішшю використовують для більш швидкого і глибокого (до -2 / -3 °С) охолодження тіла риби. Однак при цьому виникають диффузійно-осмотичні процеси, у результаті чого в поверхневих шарах тканин тіла риби збільшується вміст солі.
 3. Охолодження риби подрібненим льодом проводиться пересипанням шарів риби в будь-якій тарі мілкодрібленим льодом. Для охолодження риби використовують водний прісний лід і лід з морської води (природний та штучний). Штучний лід виробляється в льодогенераторах. Для охолодження свіжозловленої риби необхідно 75% льоду від її маси.

Підморожування риби, дозволяє збільшити термін її зберігання до 20-25 діб. Для цього рибу витримують дві години в холодному повітрі з С. При перевезенні та зберіганні підмороженої риби температура навколишнього середовища повинна бути не вище -1 °С.

Для тривалого зберігання застосовують заморожування риби.

На виробництві заморозка риби здійснюється на:

 • вертикальних або горизонтальних плиткових швидкоморозильних апаратах,
 • спіральних або флюідізаціонних тунелях.

У виробничих приміщеннях рибопереробних підприємств застосовують промислове кондиціонування для підтримки мікроклімату із забезпеченням температури повітря Т = +8 ... +12 °С, швидкості руху повітря V = 0,1 ... 0,3 м / с, відносної вологості j = 70 ... 75%.

Для тривалого зберігання риби застосовують сучасні холодильні камери - термоізольовані простори. Вони оснащені дверима різної конструкції, які забезпечують високий ступінь герметичності.

Широкий вибір, якісне обслуговування і гарантія обладнання забезпечити належні умови зберігати морепродуктів.

А ми в свою чергу надамо Вам надійне холодильне обладнання для підтримування свіжості і якості Вашої продукції.

Компанія «Косей» встановлює двері з щільних сендвіч-панелей. Вони відповідають міжнародним стандартам якості та гарантують стабільне підтримання необхідної температури. Ми запропонуємо Вам ефективне рішення при установці будь-якого холодильного агрегату.