Спеціалізована виставка «Промисловий холод»

27/02/2015

25 - 27 лютого 2015 в Києві відбулася 14-а спеціалізована виставка технологій промислового холодопостачання. Проходила вона у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» під назвою «Промисловий холод».

Виставка пройшла успішно, адже це одна з головних подій у сфері холодильної індустрії України.

Оскільки даний захід проводиться щороку, її відвідують близько 3000 фахівців, де для себе Ви могли б знайти безліч відкриттів і новинок.

Основними представниками на виставці були виробники і постачальники холодильного обладнання, а також споживачі даної продукції. Учасники могли не тільки представити свій «продукт», а й укласти взаємовигідні контракти.

Серед учасників були представлені як провідні українські, так і відомі зарубіжні виробники холодильної техніки, а саме: GEA Kuba, Danfoss, Гюнтер, ДКА України, Пантек Виробництво, Технохол та ін.

На виставці можна було як преобрести, так і дізнатися багато корисної інформації про холодильному обладнанні. Тут були представлені експонати промислового холодильного обладнання - компресори, чиллери, холодильні камери, технологічне кондиціонування і вентиляція та ін.