You are here

Холодильні камери для квітів - Склад-магазин, Київ

Замовник:

Склад-магазин квітів, м. Київ.

Виконані роботи:

  1. Постачання, монтаж і введення в експлуатацію холодильний камери об'ємом 56м.куб.
  2. Реконструкція квіткової камери.

Опис:

Персоналом компанії були виконані роботи з постачання та введення в експлуатацію холодильної камери серії ARN flowers для зберігання зрізаних квітів, а також виконувалися роботи з реконструкції існуючої квіткової камери.

У якості теплоізолюючих матеріалів були застосовані сендвіч-панелі з поліуретановим наповнювачем, товщиною 60 мм. Дверний блок камери нової камери - відкатної.

При реконструкції камери були виконані наступні роботи:

  1. Збільшення розмірів камери 46,78 м.куб.
  2. Установка автоматичних дверей в камеру.
  3. Заміна холодильної системи камери.

У холодильній системі нової камери використовували демонтований кубічний повітроохолоджувач виробництва Friga-Bohn і відкритий компресорно-конденсаторний блок на базі компресора Tecumseh (США). При виконанні робіт на об'єкті використовувалася холодильна автоматика марок Danfoss, Alco Controls, Castel, Eliwell. Щит управління зібраний з комплектуючих виробництва ETI (Словаччина).

Холодильна система модернізованої камери складається з двох стельових повітроохолоджувачів виробництва GEA Küba (Німеччина) та відкритого компресорно-конденсаторного блоку на базі компресора Bristol (США). При виконанні робіт на об'єкті використовувалася холодильна автоматика марок Danfoss, Alco Controls, Castel, Eliwell. Щит управління зібраний з комплектуючих виробництва ETI (Словаччина).